Повернутися до звичайного режиму

Відкритий урок з математики

Цього тижня, 2 березня 2016 року, у Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті I-II ступенів «Берегиня» відбувся відкритий урок з математики у підготовчому класі на тему «Число і цифра 7».

Метою уроку було закріпити написання цифри 7, удосконалити обчислювальні навички в межах 7, складати і розв’язувати приклади, задачі.

На уроці учні потрапили у казковий світ чарівної казочки «Білосніжка і семеро гномів». Вихованці виконали сім завдань гномиків і за кожне виконане завдання отримали по пелюсточці. В кінцевому результаті діти склали квітку-семицвітку, тому що вони були уважні, старанні, активні на уроці. А також розвивали пам'ять, увагу, процеси мислення.

Урок провела вчитель початкових класів Салашник Т. С.

/Files/images/nova/_MIH7WAgaik.jpg

/Files/images/nova/bQtObUujiOg.jpg

/Files/images/nova/lK6RjYoVZSU.jpg

/Files/images/nova/SySJQnaSsi8.jpg

Небесна Сотня лине в небо,під сльози рідних матерів…

/Files/images/bPCSSCh-iN4.jpg

20 лютого 2016 року виповнилося два роки з дня масової загибелі протестувальників на вулиці Інститутській і Майдані Незалежності в Києві під час Революції гідності. До цього пам’ятного та скорботного дня, вихователем Самбірської загальноосвітньої школи-інтернату I – II ст. «Берегиня», Губіною Наталією Іванівною разом учнями 7 класу, було проведено відкрите виховне заняття на тему: «Небесна Сотня лине в небо, під сльози рідних матерів...»
Мета заняття полягала в тому, щоб вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні, прищепити любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, викликати почуття захоплення і гордості подвигами українських людей, здійсненними під час подій на Майдані. Показати роль самовиховання в формуванні моральної стійкості, мужності, почуття обов’язку і відповідальності перед Вітчизною; викликати прагнення виховувати в собі волю, цілеспрямованість, моральну красу, поспівчувати матерям та рідним загиблих і просто віддати шану тим, хто "положив серце й душу за нашу свободу". Під час заняття, діти пригадали імена та прізвища тих хлопців, що першими загинули на Майдані, сплели для Героїв вінок слави, в якому кожна квітка була символом їхнього героїзму та сили духу, ознайомились з авторським віршем вихователя «Весна без сина» та й самі зачитали декілька поезій, що присвячуються матерям загиблих Героїв. Навколо карти України діти прикріпили голуби миру на яких написали свої побажання та мрії за краще майбутнє Батьківщини, щоб подарувати її Новокалинівській військовій авіаційній частині, щоб наші захисники знали – майбутнєпокоління завжди з ними.
Завершилось заняття поетичними рядками вихователя :
Заплач, молитво, на вустах.
Заплачте на іконах квіти.
Моя країно у сльозах,
ми будем жити,
будем жити.
Не плачте, з вірою в душі.
Не плачте, з правдою у серці.
Вже зовсім скоро крізь дощі
молитва наша обізветься.

Відкрите виховне заняття у 2-А класі

/Files/images/DSCN0138.JPG

«Український віночок – краса і оберіг» під такою назвою в Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів «Берегиня» 24 листопада 2015 року відбулося відкрите виховне заняття, яке провела вихователь Цебенко М. Б. з учнями 2-А класу.

Метою заняття було розповісти про символічні значення квітів, що входять до традиційного українського віночка. Збагатити знаннями про квіти як оберегами життя, їхніми народними назвами.

На цьому занятті діти звернулися до традиції всіх україночок плести віночок . Свято нагадало чарівну пору цвітіння українських полів. Учні подумки перенеслися у тепле літо, заквітчане білими ромашками, синіми волошками, червоними маками. Другокласники почули цікаві легенди , перекази, прислів’я про квіти. Кожну квіточку діти вплітали у віночок , відгадавши загадку.

На завершення свята дівчатка взялися за руки і повели квітковий танок.

/Files/images/DSCN0151.JPG

/Files/images/DSCN0166.JPG

Музика - частка людського життя

26 листопада 2015 року у Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІ ст. «Берегиня» вчителем Юркевич Л.Д. разом з учнями 2-А було проведено відкритий урок музичного мистецтва на тему: «Музика – частка людського життя». Метою уроку було поглибити знання учнів із музичної грамоти. Розвивати пам’ять, увагу, художньо-образне мислення. Виховувати любов до навколишнього світу, пісні, музики.

Пізнання світу почуттів неможливе без розуміння і переживання музики, без глибокої духовної потреби слухати музику і одержувати насолоду від неї. На уроці діти поринули у чарівний світ музики, переживаючи неповторні почуття і емоції. Навчаючись розуміти музичну мову, пізнаючи життя з допомогою музичних образів, дитина всебічно розвивається, формується як особистість.

/Files/images/DSC00789.JPG

/Files/images/DSC00791.JPG

Екскурсія в музей Леся Курбаса

/Files/images/P3zdSgHD-xU.jpg

Вчителі початкових класів Самбірської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів «Берегиня» організували для своїх вихованців екскурсію в музей Леся Курбаса.

Діти ознайомились із біографією і творчістю цього відомого режисера, актора, драматурга, перекладача, актора, який народився 25 лютого 1887 року в місті Самборі.

Саме в цей час в музеї була представлена перша персональна виставка дитячих робіт Назарія і Павлика Пилипів на тему: «Шлях у світ мистецтва». Дітям було цікаво розглядати роботи цих братів. Серед яких: натюрморти, пейзажі, вироби з лози, із бісеру, писанки, різноманітні композиції.

Учні з приємними емоціями повертались із екскурсії.

Кiлькiсть переглядiв: 1427

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.