2016-2017 н.р.

Тиждень української мови та літератури

Згідно річного плану роботи з 20 по 25 лютого 2017р. у Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. «Берегиня» проходив Тиждень української мови літератури. Учні 5-9 класів під керівництвом вчителів Зубрицької Л.О, Каут Д.П та Бродзінської О.В. взяли активну участь у всіх запланованих та проведених заходах. До активної роботи було залучено усі учнівські колективи.

Заходи, проведені впродовж Тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, активізації пізнавальної та розумової діяльності учнів. Школярі отримали багато нової та цікавої інформації в процесі виконання поставлених завдань, зуміли продемонструвати свої творчі здібності.

/Files/images/bblya/IMG_5141-min.JPG/Files/images/bblya/IMG_2921-min.JPG

Тиждень англійської мови

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина» - говорить відомий вислів. Саме його було обрано девізом тижня англійської мови, який проходив з 13 лютого по17 лютого 2017 року. Тиждень було проведено з метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь та навичок. Школярі були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.

Розпочався тиждень виставкою газет та плакатів. Учні мали можливість ознайомитися з культурою, історією та традиціями країн, мова яких вивчається.

Підчас тижня було проведено низку заходів, уроків,різноманітних вікторин, конкурсів.

/Files/images/bblya/IMG_20161214_110433 - копия.jpg/Files/images/bblya/NP0XC-YRzrg.jpg

Тиждень зарубіжної літератури

Згідно річного плану роботи з 6 по 10 лютого 2017 року у Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. «Берегиня» проходив Тиждень зарубіжної літератури. Учні 5-9-их класів під керівництвом вчителів Кузьмяк С.П. та Бродзінської О.В. взяли активну участь у всіх запланованих та проведених заходах, метою яких було: підвищити інтерес учнів до уроків зарубіжної літератури, розвивати творчі здібності школярів, активізувати їх пізнавальну діяльність; виховувати повагу до літературних та культурних традицій народів світу.

Загалом Тиждень був цікавим і пізнавальним. Варто зазначити,що завдяки таким заходам школярі починають краще готуватися до уроків, якісніше читають, з підвищеним інтересом цікавляться новинками зарубіжної літератури. А вчителі відчувають радість творчості, професійного зростання й реалізації.

/Files/images/bblya/4X8L8jc1cuU.jpg/Files/images/bblya/cid-EEvxDY0.jpg

Тиждень музичного мистецтва

З 23 по 28 січня 2017 року у Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернатіI-IIступенів «Берегиня» під керівництвом вчителя музики Юркевич Любові Дмитрівни проходив тиждень музичного мистецтва на тему: «Музика і життя».

З метою популяризації української народної та сучасної музики в рамках тижня було проведено:

1. Урочисту лінійку з нагоди відзначення Дня Соборності України на тему : «Україна в нас єдина, бережи її, дитино.»

2. Музично-літературну композицію «А в небо святкова молитва хай лине. І в ній наша віра, надія. любов», яку представив вокальний гурток «Калинонька».

3. Конкурс малюнків. Музикомалювання на тему : «Симфонія Зими».

Закінчився музичний тиждень підведенням підсумків і нагородженням учасників грамотами та призами.

/Files/images/muzika/4qsRxWMHvHU.jpg/Files/images/muzika/6doG1RALCRk.jpg

/Files/images/muzika/CzEqtRNHN5c.jpg/Files/images/muzika/fxPGI1ctDPE.jpg

/Files/images/muzika/qnAEoyXHyg8.jpg/Files/images/muzika/tmi5ncCil28.jpg

Тиждень історії та правознавства

У Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті I-II ступенів «Берегиня» 5 грудня 2016 року, на шкільній лінійці було урочисто оголошено про відкриття тижня історії та правознавства в школі. Розпочалася вона з молитви за полеглих воїнів у зоні АТО.

Вчитель історії та правознавства, Цибульський Ростислав Іванович, оголосив план проведення тижня та коротко розповів про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня історії та права.

Це спрямовано для того, щоб поглибити знання дітей з історії України та правознавства. Водночас зміст заходів, що проводяться, тісно пов'язаний за змістом з основним програмним курсом. Проведення декади історії та правознавства – це не тільки розваги для учнів, а одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учням/Files/images/nova/IMG_20161202_124757_1-min (1).jpg/Files/images/nova/IMG_20161125_101823-min (3).jpg

Тиждень інформатики

З метою сформованості особистості розвитку інтелектуальних творчих здібностей школярів, залучення їх до різноманітної діяльності за інтересами, підвищення професійної майстерності вчителів, впровадження інноваційних технологій в систему роботи, з 5 по 12 жовтня 2016 року проходив Тиждень інформатики у Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. «Берегиня».

Слід відмітити позакласний захід з інформатики «Подорож до Комп'ютерленду» для учнів 5-их – 6-их класів, який підготувала вчитель Кузьмяк С.П. В інтелектуальному двобої зустрілися дві команди «Мишки-програмишки» (5 клас) та «Розумні ноутбуки» (6 клас). Учні подорожували незвичайною країною Комп'ютерленд. Це було змагання в кмітливості й знаннях.

Протягом Тижня учні школи приймали активну участь у виготовленні цікавих та яскравих газет, у підготовці та проведенні різноманітних заходів, а також збагатилися новими знаннями, вчилися грамотно вести дискусію, аналізувати почуте.

/Files/images/_s3tqVntn6w.jpg

2015-2016 н.р.

Тиждень української мови та літератури

10-18 березня 2016 року у Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІ ст. «Берегиня» тривав Тиждень української мови та літератури та Шевченківські дні.

В рамках Тижня було проведено ряд заходів: конкурси, виставки, заочна екскурсія на Тарасову гору, перегляд відеофільмів тощо.

Такі заходи сприяють розвитку творчих здібностей учнів, викликають бажання перемагати, виховують шанобливе ставлення до традицій, любов до рідної мови, батьківського краю.

Учні мали змогу поринути у багатий світ краси і принад рідного слова, вшанували пам'ять Великого Кобзаря – основоположника нашої мови та літератури.

/Files/images/nova/image (7).jpg

/Files/images/nova/image (8).jpg

/Files/images/nova/image (6).jpg

Тиждень музичного мистецтва

З 8 лютого по 13 лютого 2016 року у Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. «Берегиня» проходив тиждень музичного мистецтва під керівництвом вчителя Юркевич Л.Д.

Музика є мовою серця, найніжніших почуттів, світу емоцій людини. Музика стимулює учнів до творчої діяльності, сприяє формуванню пізнавальних та емоційно-мотиваційних функцій, розвитку творчого мислення, здібностей, комунікативності, а також позитивних якостей характеру. Вона дає людині поштовх для внутрішнього переживання і уяви, викликає бажання передавати музику в дії, міміці, жестах, рухах, співі, грі, створює нові художні образи.

Всі учні школи приймали активну участь у проведенні тижня музики, про що свідчить чудовий виступ на святі «Пісня – душа народу».

/Files/images/DSC00789.JPG

/Files/images/PcQY7A37_kU.jpg

/Files/images/C_OPfjjN0bA.jpg

/Files/images/cUvoqd3uSl0.jpg

/Files/images/DDVMqTWY41Q.jpg

Тиждень зарубіжної літератури

Позакласна робота із зарубіжної літератури є важливою складовою навчально-виховного процесу, адже має на меті залучення школярів до скарбниці світової літератури, є засобом формування учнівського інтересу до предмету, розширення і поглиблення знань. Одним з найбільш популярних аспектів позакласної роботи є предметний тиждень.

З 26 по 9 лютого 2016 року в Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. «Берегиня» проходив тиждень зарубіжної літератури, який був організований вчителями Кузьмяк С.П., Бродзінською О.В.

Протягом п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, акторську майстерність, брали участь у різноманітних конкурсах. Під час проведення заходів бажаючі дізнались багато цікавого про кращі твори світової літератури, мандрували разом з її героями.

На шкільній лінійці були підведені підсумки спільної творчої роботи та відбулося нагородження. Переможці та активні учасники тижня отримали призи і грамоти.

/Files/images/cZRuTpIalfo.jpg

/Files/images/BkX_k8UAfMc.jpg

/Files/images/G40CDgHZ7lA.jpg

/Files/images/HuvN-7NYi-s.jpg/Files/images/AoFny1ygvwA.jpg

/Files/images/c4Bf1OV3PCQ.jpg

/Files/images/3DoTboEFkwA.jpg

/Files/images/s341Zjeu92M.jpg

/Files/images/SEomnZYsTtw.jpg

Тиждень англійської мови

/Files/images/REhnN_FeODs.jpg

/Files/images/image (5).jpg/Files/images/image (6).jpg

/Files/images/image (7).jpg

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Адже саме англійська мова є засобом спілкування між людьми різних національностей і оволодіння нею є потребою часу. З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, у Самбірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. «Берегиня» з 26 по 9 лютого 2016 року було проведено «Тиждень англійської мови», який організовали вчителі Максимів О.Л. та Загориляк О.В.Учні школи були активними учасниками та співорганізаторами всіхзапланованих заходів.

Кожний день тижня приніс багато цікавого юним знавцям англійської мови.

Учні школи взяли активну участь у конкурсі кросвордів та конкурсі на кращу валентинку.

Переможці тижня отримали призи і грамоти.

Уроки інформатики

/Files/images/20151020_134435_HDR.jpg

/Files/images/40gGvMxaJH0.jpg

/Files/images/LMQnAlAQauY.jpg

/Files/images/uVTyPrDkurY.jpg

/Files/images/xKWAFGDm7XY.jpg

/Files/images/vtTOgbaqxQI.jpg

Уроки історії та правознавства

/Files/images/image (1).jpg

/Files/images/image.jpg

/Files/images/IMG_3670.JPG

/Files/images/IMG_3680.JPG

Тиждень географії

Кiлькiсть переглядiв: 193

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.